Proč postupně fotíme vlastní fotky produktů?

Při nákupu produktů na internetu jsou fotky a kvalitní popisky, základním prvkem při výběru. Proto nechceme tyto věci nechávat jen tak náhodě. Díky fotkám se nám konkrétní produkt alespoň o něco přiblíží.

Chceme pro vás jít ještě dál a tak fotíme také 360 stupňové fotografie, které krásně vizualizují např. figurky dinosaurů. Existují desítky e-shopů se stejnými produkty, texty i fotografiemi, které nic moc nevypovídají. Touto cestou jsme nechtěli jít. Chceme tvořit jedinečný plnohodnotný obsah, který vám o zboží řekne co nejvíce užitečných informací. Postupně budeme produkty také testovat v praxi, abychom o nich mohli vyprávět v popiscích a fotit při reálném používání. Díky tomu budeme produkty dokonale znát a můžeme Vám tak při výběru správně poradit. Třeba ten nejvhodnější dárek pro vaše dítě :-).

Budeme velice rádi, pokud nám napíšete a přiložíte vlastní fotky Vámi zakoupených produktů. Není nic příjemnějšího než číst a vidět, jak si naše produkty děti užívají a mají z nich radost. O to jde přeci především. Navíc vám za každou fotku přibalíme k další objednávce malý dárek. Tak se nechte překvapit :-)