Proč si postupně tvoříme vlastní popisky produktů?

Popisek je velmi důležitou informací při výběru produktu. Správně napsané texty pomohou zorientovat se a zjistit, jestli konkrétní produkt je tou správnou variantou právě pro Vás nebo Vaše dítě. Většina e-shopů dnes jen přebírá popisky a fotky, které k produktům dodá výrobce a tak mají všichni stejné informace. My chceme jít dál. Nabídnout Vám konkrétní a přínosné informace ke všem dinosauřím produktům, které nabízíme. Postupně také produkty fotíme a testujeme, abychom ještě lépe věděli, o čem mluvíme a píšeme.

Správný detailní popisek musí nahradit prodavače, kterého zatím v e-shopu nemáme :-). Prodavače byste se ptali na vše, co vás zajímá. Popis produktu musí tedy vše toto nahradit a nejlépe zodpovědět předem. Když píšeme popisky, snažíme se vcítit do role zákazníka. Jaké otázky by nás napadli kdybychom si konkrétní produkt kupovali? Na základě toho potom můžeme sepsat texty obsahující vše potřebné. Reálný kontakt s produktem bohužel nahradit zatím nedokážeme, ale snažíme se přiblížit vám ho co jen to jde.

Pokud Vám přesto u zboží nějaké informace chybí nebo jste na něco přišli sami, dejte nám o tom vědět! Rádi zodpovíme Vaše otázky a případně popisek konkrétního produktu doplníme. Stačí nám napsat (ahoj@dinoobchod.cz) nebo zavolat (+420 733 798 443). Budeme také velice rádi za vaše názory a připomínky, abychom mohli dinoobchod.cz stále zlepšovat právě pro vás :-)